Ghost hunters gevlucht bij Ronde Huis in Nunspeet (video)

In 1967 is het beruchte Ronde Huis in Nunspeet afgebroken, maar de geesten van de mensen die daar vreselijk hebben geleden, dwalen er nog steeds rond.

Naar verluid was het Ronde Huis de plek waar de elite, inclusief koninklijk huis, rituelen en seksfeesten hielden, waarbij kinderen werden misbruikt en vermoord.Een locatie waar al jarenlang verhalen over wordt verteld is het Ronde Huis in Nunspeet.

Het Ronde Huis was een rond landhuis dat in de bossen nabij het Gelderse Nunspeet in het Zandenbos stond. Het is in 1967 afgebroken, maar sporen ervan zijn nog terug te vinden in het landschap.

Wat er zich daar precies afspeelde, weten we niet, maar volgens sommige bronnen:

Het ronde huis bestaat niet meer in de bossen bij Nunspeet,waardoor de sporen werden gewist,doch de herinneringen leven en komen meer en meer naar buiten. Op het landgoed Nieuw Nunspeet van eigenaar Frank van Vloten speelden zich in het begin 20ste eeuw vreselijke taferelen af die u in de stoutste droom niet kunt bedenken. De familie Vloten, één van de grootgrondbezitters op de Veluwe,bezat een enorm grondgebied, waarvan de volgende gebieden deel uitmaakten: Ronde Huis, Vlasmeer, Roostee, Mythstee, De Vennen, Saxenheim, Mosterdveen, Kraaienhorst, Heidehof, Willemsbos, Hendriksbos, Hendrikszand, Zuiderveld, Horstmeer en het Belvédèrebos en nog enkele andere gronden.

Rond en in het Ronde Huis speelde zich Dutroux achtige taferelen af zoals verdwijningen,moord ,mishandeling en orgiën met kinderen van 10-14 jaar jong in de betere standen (de elite) van Nederland tot in de Oranje-Dynastie toe .

Ook onze vaste columnist Evert Jan Poorterman heeft regelmatig geschreven over het Ronde Huis, maar dan in een wat andere context.

Feit is dat mensen die geprobeerd hebben onderzoek te doen naar het Ronde Huis vaak zijn tegengewerkt en één is er zelfs naar Canada gevlucht, Dirk Septer.

Het eerste artikel over de geruchten rond het huis verscheen in 1976 in de lokale krant Nunspeet Vooruit. Het was geschreven door Dirk Septer, een ambtenaar van de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek in Amersfoort. Hij riep de lezers op om hem foto’s en meer informatie over het huis te sturen. Septer onthulde dat de excentrieke Frank van Vloten een zeer slechte reputatie had. Zo zou hij in 1911 zijn hertrouwd met een weesmeisje van Chinees-Indische afkomst. De bruid werd bewusteloos binnengedragen en was waarschijnlijk nog maar 16 jaar oud. Volgens voormalige bosarbeiders werd zij heel slecht behandeld.

Bovenstaande is afkomstig uit een artikel op Skepsis, waar men uiteraard nogal sceptisch staat tegenover de verhalen en de volgende video geeft een samenvatting van de meest gangbare versie van de verhalen.Enkele dagen geleden ontvingen wij het volgende bericht van een groepje Nederlandse ghost hunters dat zich had opgemaakt om op de voormalige locatie van het Ronde Huis de nodige activiteiten te ontplooien, hetgeen uiteindelijk niet lukte.

Hoi, ik voeg hieronder even een lap tekst toe die ik even heb gekopieerd van onze groep over wat ons gisteren avond is overkomen.

Mijn vraag is of jullie misschien weten wie dat kunnen zijn geweest en waarom het Ronde Huis bewaakt word en waarom ze zich bedreigd voelen door een groepje ghosthunters?


Hier volgt het verhaal:

Gisteren zijn we met ons team bij het Ronde Huis in Nunspeet geweest!

Het was op zn zachtst gezegd een bijzondere ervaring.

‘s Middags hebben we wat vooronderzoek gedaan en de plek verkend . ‘s Avonds zijn we terug gegaan en kregen daar via EMF meter contact met de geest van een meisje.

Deze gaf aan daar niet weg te kunnen. Ook hebben we foto’s gemaakt.We konden niet verder met het onderzoek omdat we werden weggejaagd.

Eerst kwam er een zwarte bus langzaam langsrijden, daarna verscheen er een man vanuit de bossen die langzaam langs ons liep en ons aandachtig nakeek.

Een paar minuten later kreeg ik een waarschuwing van mijn gids dat we uit moesten kijken want er kwam iemand aan.

Twee minuten later verscheen er een Zwarte Mercedes met aan de zijkant geblindeerde ramen, die 10 meter van ons af midden op de weg stil ging staan en naar ons keek...

Toen hebben we eieren voor ons geld gekozen en zijn weggegaan. We gaan zeker terug want nu zijn wij heel benieuwd wat ze daar verbergen dat ze het zo bewaken.


Op onze vraag of ze misschien wat meer informatie hadden en/of een website, kwam het volgende terug:

Hallo, klopt we hebben een pagina.

We hebben inmiddels 5 verschillende theorieën te horen gekregen wat de auto’s kunnen zijn.

1: toevallige passanten (wat wij zelf niet geloven want ze gedroegen zich te vreemd)
2: AIVD
3: DKBD (Koninklijke en Diplomatieke Beveiliging).
4: de drugsmaffia (wat ons ook niet lijkt want als drugshandelaar wil je juist niet opvallen).
5: iemand van de werkgroepen die de waarheid zoeken over het ronde huis.

We hebben helaas geen foto kunnen maken van de auto. We hebben wel foto’s van de bossen, gericht op het vinden van geesten. Wel hebben we de werkgroep en de gravers gevonden en die vragen nu of iemand van hun het is geweest.

Bij de volgende keer dat we gaan, gaan we met een grotere groep, zodat mochten ze weer komen de dreiging toch minder is.


Gezien de historie, waarbij een journalist en onderzoeker zelfs wordt gedwongen naar Canada te verhuizen, lijkt het heel aannemelijk dat de locatie van het voormalig Ronde Huis nog steeds wordt bewaakt en men daar geen pottenkijkers wil.

Helaas voor de pedo’s zal de onderste steen wat hen betreft wel boven komen en indien nodig marcheren er volgende keer duizenden mensen naar de locatie van het voormalig Ronde Huis. Het satanische pedotijdperk is (ook) wat ons betreft voorbij.
Bezoek ook eens gezondheidswebwinkel Orjana.nl