coronavaccinaties, miljoenen dodenWe horen en lezen steeds vaker dat de coronavaccinaties levensgevaarlijk zijn en dat het grootste gevaar is dat het je eigen immuunsysteem ontregelt.

Maar waarom dat zo is, is voor veel mensen nog steeds niet duidelijk, maar gelukkig is er nu een uitleg die iedereen kan begrijpen.Afgezien van de mensen die nu al dood neervallen met hartproblemen en dergelijke, lijkt er nu nog niet zoveel aan de hand met de grote gevaccineerde kudde.

Duidelijk is ondertussen wel dat zij degenen zijn die overal explosies aan “besmettingen” veroorzaken, maar aangezien dat helemaal niets zegt over het ziek zijn van mensen, is dat eigenlijk niet zo belangrijk. De aanwezigheid van wat genetisch materiaal in je lichaam zegt niets over of je wel of niet ziek bent.

“Besmettingen” is dan ook iets dat alleen in het leven is geroepen om de coronamaatregelen intact te houden. We hoorden deze week iemand vertellen dat ze in ziekenhuizen soms net zolang testen totdat zelfs een tennisbal positief zou zijn.

Waar het om gaat en wat telt is uiteindelijk waarvan worden mensen echt ziek en waar gaan mensen nu eigenlijk aan dood?

Wanneer er een natuurlijke ziekteverwekker is die huishoudt in een bepaalde kudde mensen of dieren, dan zullen de zieken en zwakken soms sterven en bouwt de rest van de kudde in no time immuniteit op en na verloop van tijd verdwijnt deze ziekteverwekker.

Echter, met vaccineren middenin een pandemie gebeurt er iets heel anders volgens experts zoals de Nobelprijs winnaar Luc Montagnier.

Doordat via de vaccins antilichamen worden aangemaakt zijn deze vaak in eerste instantie heel effectief in het uitschakelen van de ziekteverwekker waartegen ze gericht zijn.

Maar, juist hierdoor ontstaat een groot ander probleem.

Dat probleem wordt haarfijn uit de doeken gedaan in onderstaande video, waar Del Bigtree een aantal uitspraken van de Vlaamse vaccin wetenschapper Geert Vanden Bossche in Jip en Janneke taal uitlegt.

Hij doet dit door eerst te laten zien hoe ons normale immuunsysteem werkt. De manier waarop hij dit doet is door een sportwedstrijd uit te beelden met twee teams. Wat voor soort wedstrijd is niet belangrijk, kan van alles zijn, voetbal of hockey of iets anders.

Ons team is het immuunsysteem dat links staat en wordt uitgebeeld door de rondjes. Daar tegenover staat de tegenstander die bestaat uit allerlei individuen die worden voorgesteld door een letter uit het alfabet.

De natuurlijk antilichamen zijn breed georiënteerd, dat wil zeggen niet gericht op een specifieke tegenstander. Dit betekent dan, dat wanneer bijvoorbeeld tegenstander Y door onze linies probeert te dringen deze geen schijn van kans maakt. Want, ongeacht welke route hij kiest door onze linies, er is altijd een deel van het immuunsysteem dat klaarstaat om hem op te vangen.

Daarom functioneert een goed werkend natuurlijk immuunsysteem ook heel goed tegen alle soorten indringers en hoef je je eigenlijk nooit zorgen te maken.

coronavaccinatie gevaarlijk

Nu gaan we naar de situatie van iemand die tegen corona is gevaccineerd. Via de zogenaamde mRNA vaccins, wat geen vaccins zijn maar genetische manipulatie, wordt er dusdanig met de cellen geknoeid dat er een boodschap aan de cellen wordt gegeven om immense hoeveelheden spike eiwitten aan te maken.

Deze spike eiwitten zouden dan hetzelfde zijn als dat van een coronavirus, waarvan het bestaan nog nooit is bewezen.

Daarnaast hebben wetenschappelijke onderzoeken aangetoond dat wanneer deze spike eiwitten door het lichaam gaan reizen zij onherstelbare schade aanrichten, vooral aan de binnenwanden van de bloedwanden. Deze blijven daardoor niet meer glad zodat het bloed gewoon kan doorstromen, maar worden ribbelig aan de binnenkant omdat al die spike eiwitten zich daar gaan hechten. Hierdoor wordt de doorstroming van het bloed steeds moeilijker, moet het hart steeds harder werken om het lichaam toch van zuurstof te voorzien en zal het volgens een aantal experts dan ook binnen een aantal jaren begeven. Daarnaast veroorzaken die spike eiwitten bloedklonters en hierdoor sterven er ook nu al direct veel mensen aan de gevolgen van het vaccin.

Na de genetische manipultatie wat ze vaccinatie noemen, worden de antilichamen wel aangemaakt door het lichaam, maar deze zijn zo groot en krachtig volgens Vanden Bossche dat ze eigenlijk de antilichamen van het normale immuunsysteem verdringen.

Ons team ziet er nu uit zoals op het volgende plaatje. De algemene selectie van het immuunsysteem is in deze opstelling vervangen door de grote sterke aangemaakte antilichamen, gericht tegen de corona ziekteverwekker, X genaamd.

En zoals we zien komt X inderdaad voor in het team van de tegenstander. Deze X heeft nu geen schijn van kans tegen ons team, want ongeacht welke route deze kiest, hij zal worden gepakt door één van onze X verdedigers. Hoera, het vaccin werkt zie je wel?

coronavaccinatie gevaarlijk

Er is echter een hele grote en gevaarlijke maar.

Op het bovenstaande plaatje stond onze opstelling als een heel leger van door het lichaam gemaakte sterke X antilichamen.

In werkelijkheid zijn de antilichamen van ons eigen immuunsysteem niet helemaal verdwenen, maar ze spelen in de opstelling van ons team een ondergeschikte rol zoals te zien op het volgende plaatje.

Zoals we ook zien op het plaatje, bestaat onze tegenstander niet alleen uit X (corona), maar uit nog veel meer verschillende ziekteverwekkers.

Echter, op het moment dat ziekteverwekker Y probeert aan te vallen, hebben we een groot probleem. Ons sterke leger van X verdedigers staat klaar, maar die gaan Y niet stoppen, want die stoppen alleen X ziekteverwekkers. De normale antilichamen van ons immuunsysteem zouden dat wel doen, maar aangezien die helemaal verdrongen zijn door de sterke X antilichamen, kunnen die maar heel beperkt hun werk doen.

Al met al betekent dit wanneer de gevaccineerde mensen in een later stadium in aanraking komen met een onbekende ziekteverwekker, ze de klos zijn.

Hun sterk afgezwakt natuurlijke afweersysteem zal dan niet in staat zijn om deze indringers tegen te houden en al de gevaccineerde mensen zullen dan ook ziek worden en mogelijk sterven, afhankelijk van de kracht van de indringer.

coronavaccinatie gevaarlijk

In de volgende video wordt het bovenstaande uitgelegd door Del Bigtree, aangevuld met commentaar van Geert van den Bossche.

Waar ook voor wordt gewaarschuwd in de video is dat omdat er wordt gevaccineerd tegen deze bepaalde ziekteverwekker, deze juist zal muteren en mogelijk vele malen gevaarlijker worden. Dit in tegenstelling tot niets doen bij een pandemie. De ziekteverwekker heeft dan geen enkele reden om te muteren, zal dit dan ook niet doen en wordt steeds zwakker om uiteindelijk te verdwijnen nadat de groep natuurlijke immuniteit heeft bereikt.Wees blij dat je je niet hebt laten vaccineren en wat er ook gebeurt, hou vol. Laat je niet verleiden door druk uit je omgeving en mensen die zeggen dat het heel veilig is. Het vaccin is niet veilig, het vaccin is niet getest en het is op dit moment niets anders dan een genetisch experiment.

Het geheim van de smid is dan ook niet een vaccinatie, maar een goed werkend immuunsysteem.

En om daarbij te helpen, nog even de aanbieding van Orjana voor onze lezers van deze week die nog enkele dagen geldig is.

Mocht je echter toch ziek dreigen te worden of je wilt voorkomen dat je covid-19 (griep) krijgt, dan is er goed nieuws.

We kennen natuurlijk allemaal ondertussen de magische cannabisplant, maar nu blijkt ook nog eens uit wetenschappelijk onderzoek dat je met het stofje CBD van deze plant heel goed in staat bent om covid-19 te voorkomen.

Dit omdat wanneer je CBD gebruikt, infectie kan worden voorkomen, omdat SARS-CoV-2 zich niet langer kan vermenigvuldigen in de longcellen. Dat niet alleen, als je al besmet bent, dan zorgt CBD ervoor dat veel van het infectieproces wordt teruggedraaid, waardoor je sneller zult genezen. (Klik op het plaatje om doorverwezen te worden naar het bronartikel.)

wetenschappelijk onderzoek CBD tegen covid-19
De eindconclusie van het onderzoek is dan ook dat CBD de infectie in een vroeg stadium kan blokkeren, waardoor mensen een veel lager risico lopen om daadwerkelijk geïnfecteerd en dus ziek te worden.

CBD is te krijgen in verschillende vormen, waarvan de meest bekende olie is, maar het is er ook in gevriesdroogde poedervorm (in capsules). Dit is de meest onbewerkte vorm van CBD uit hennep en daarmee het meest natuurgetrouw. Orjana heeft op dit moment een actie waar je tijdelijk met groot voordeel deze CBD capsules kunt kopen. En als je niet zo goed capsules kunt slikken dan is het poeder eenvoudig uit de caspule te halen en op te lossen in water (of door voedsel te mengen), waarmee het zo goed als terug is in zijn oorspronkelijke staat voordat het werd gevriesdroogd. Ook heel geschikt voor dieren, wetend dat de EU recentelijk CBD voor dieren verboten heeft.

De komende week kunnen onze lezers nog gezonder worden door gebruik te maken van een speciale actie van Orjana CBD capsules.  

Bestel 2 van deze zakjes en je krijgt de tweede voor de helft van de prijs (1x actievoordeel per klant).

Voer in het kortingsbonnenveldje de code "hennepactie" in en de helft van het tweede zakje wordt afgetrokken van het totaalbedrag.

Help je gezondheid en maak gebruik van dit geweldige voordeel.

Deze aanbieding is geldig tot en met zaterdag 18 september 2021.