De ontwikkelingen en onthullingen die op wereldwijd niveau gaande zijn; namelijk de scheiding tussen licht en donker, zijn nu ook binnen Niburu gaande. Dit gaat soms gepaard met heftige gebeurtenissen.

Zoals jullie misschien gezien hebben, lijkt het alsof de niburu.nl site weer online is. Het gaat hier om een illegale kopie van de originele site die je hier op .co kunt zien. Als je dit bericht leest terwijl je op de .nl of de .nu site bent, dan lees je een illegale, gekopieerde versie.

Je kunt dat onder anderen merken aan allerlei links die niet goed werken, er staan geen tijden meer bij de artikelen over wanneer ze geplaatst zijn, advertenties zijn niet te zien en email-adressen werken niet. Onze email-adressen zijn dezelfde alleen nu met niburu.co na de apestaart. Zoals bijvoorbeeld redactie(apestaart)niburu.co

In de afgelopen week hebben we met het Niburu kernteam afscheid genomen van grondlegger Anton Teuben. Hieraan liggen diepgewortelde motiveringen ten grondslag die direct met integriteit te maken hebben. In een persconferentie, die we nader zullen aankondigen, zullen we meer uitleg over de huidige situatie en de toekomst geven.

Op dit moment wordt elk artikel dat onze redacteur, Robin de Boer, plaatst op de .co site gekopieerd en illegaal doorgeplaatst op de niburu.nl en de niburu.nu site. Om die reden en tot grote spijt van Robin, publiceren we vandaag even geen nieuwe artikelen. Hij zal graag jullie vragen beantwoorden. (redactie(apestaart)niburu.co)

Wij rekenen erop dat licht, liefde en compassie van ons team de waarheid voor jullie nog helderder zal maken.

Teleurgesteld als we zijn, doch bevestigd in de door ons genomen beslissing, om de wegen met Anton en sommige oude teamleden te laten scheiden, vertrouwen we toch een goede afloop. We zetten er ons hard voor in. Nu is te zien dat 2012 de scheiding van licht en donker, in zijn steeds toenemende contrast, onthult.

Wij vertrouwen op jullie en houden jullie op de hoogte van de ontwikkeling. Geef de informatie in deze brief, graag aan zoveel mogelijk mensen door. Dank voor jullie betrokkenheid.

Voor vragen is de ook rest van ons team ook bereikbaar via redactie(apestaart)niburu.co

Tot zeer spoedig!